Vestavěné skříně

Červen 8th, 2009

Vestavěné skříně se staly módním trendem

Stále větší nároky na prostor v moderních ale i starých bytech nutí jejich majitele řešit problém s úložným prostorem. Jedním z východisek jsou vestavěné skříně, které v sobě kloubí moderní prvky elegantních bytů a větší možnost využití míst, která by jinak ležela „ladem“. Vestavěné skříně v sobě navíc kloubí jednoduchost, velkou flexibilitu, nenápadnost a také nižší cenu než běžný nábytek pořizovaný do bytových prostor. Použité materiály, velikosti, způsoby provedení a uchycení, atraktivnost a mnoho dalších věcí, činí z vestavěné skříně prostor, který může mít pro váš byt velký potenciál jako úložiště věcí nebo i dekorace a stylový doplněk.

Variabilita vestavěné skříně

Vestavěné skříně se skládají ze dvou částí. První částí jsou svislé posuvné nebo „obyčejné“ otevírací dveře. Posuvné dveře jsou u vestavěné skříně velkým přínosem zejména v místech, kde nemáte moc „manipulačního“ prostoru – odpadá tím místo na otevírání – pouze odšoupnete a můžete ukládat své věci do připravených polic. Druhá část je tvořena systémem polic, které si můžete upravit podle svého uvážení. Právě díky těmto dvěma částem jsou vestavěné skříně natolik variabilní, aby mohly uspokojit přání téměř každého zákazníka.

Vestavěné skříně do každého pokoje

Nejen úložný prostor, ale i krásný design a moderní vzhled předurčuje vestavěné skříně jako moderní doplněk domácností. Na vás je, abyste si zvolili materiál, pověřené osoby s vámi proberou nejlepší a nejefektivnější způsoby zakomponování a „uchycení“ vestavěné skříně do vašeho bytu nebo pokoje. Vestavěné skříně mohou navíc na sobě nést mnoho doplňků, jakými jsou například zrcadla, která vám opticky zvětší celý pokoj, nebo zdobné ornamenty přesně pasující k okolnímu nábytku. Variant a kombinací je široká škála, proto jsou vestavěné skříně tak oblíbené a využívané v domácnostech.

Máte zájem o kvalitní vestavěné skříně? Zkuste si je sami navrhnout a následně objednat na webu www.komandor.cz

Přidejte komentář

Přidejte komentář